Konferans Koltuğu MS003

KONFERANS KOLTUGU 03

       MS003 - 2

Konferans koltuğu

KONFERANS KOLTUGU 03

       MS003 - 3

Konferans koltuğu

03 konferans koltuğu ölçüleri
sırt,oturak ve ayaklar cilalı ahşap konferans koltuğu

       MS003 - 4

Konferans koltuğu

Sırt ve Oturak Süngerleri
Sırt ve Oturak üniteleri ünitesi  içten metal karkaslı 55 Kg/m3 (ISO845) yoğunluğunda uluslar arası alev almazlık (ISO3795) ve kalıcı defermosyan (ISO1856)   standartlarına uygun su bazlı poliüretan malzemeden imal edilirler.
Sırt ve Oturak Üniteleri
Kalıplardan alınan sırt ve oturak üniteleri komple kumaşla giydirilir. Oturak ünitesi kullanım dışı kaldığında, içten yay sistemi ile kapanabilir özelliklidir.
Kumaş
Sürtünmeye karşı dayanıklılık, solmazlık özelliklerine sahip 1800-200 gr/m2 ağırlığında, sürtünme haslığı 30.000 devir üzerinde, %100 polyester kumaşlar kullanılır .
Kolçaklar
Koçaklarda içten metal karkaslı, kumaş döşenmiş dekoratif  ahşap kutu kullanılır. Tümüyle kumaş kaplanan kolçakların üzerine, Cilalı Ahşap kol dayama ünitesi entegre edilir.
Taşıyıcı Ayaklar ve Metal Gövde
Sırt ve oturak döşemeleri özel şekillendirilmiş çift çelik profil taşıyıcı ayak üzerine inşa edilmiştir. Metal gövde kaynak işlemleri gaz altı kaynağı ile yapılmış olup birleşme yerlerinde sürekli kaynak sistemi uygulanır. Tüm metal aksam   elektrostatik 80 mikron ± 10 kalınlığında toz boya ile boyanmaktadır.

Kadir TOPBAŞ Kültür Merkezi
Kadir TOPBAŞ Kültür Merkezi
Kadir TOPBAŞ Kültür Merkezi

Kadir TOPBAŞ Kültür Merkezi